Cezary Baran

Department:
Dyrektor Finansowy
Email:
cezary.baran@harvent.pl

Cezary Baran jest Dyrektorem Finansowym i nadzoruje wszystkie procesy transakcyjne i zarządzanie ryzykiem w Harvent Capital

Przez ostatnich 15 lat zajmował kluczowe stanowiska menadżerskie w obszarze finansów, w tym od 2013 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w Emperii Holding, Stokrotce i Sklepach Komfort.

Ma wieloletnie doświadczenie w aranżowaniu finasowania dłużnego w postaci kredytów oraz instrumentów dłużnych. Przygotowywał skomplikowane operacje finansowe takie jak kredyt konsorcjalny czy emisje obligacji korporacyjnych. Dokonywał złożonych operacji połączeń, podziałów i przekształceń przedsiębiorstw oraz uczestniczył w wielu procesach fuzji i przejęć. Jako wiceprezes giełdowej Emperii dał się poznać jako godny zaufania i przywiązany do wysokich standardów etycznych profesjonalista.

Do zespołu Harvent Capital dołączył w 2019 roku.

Cezary Baran jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym. Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, posiada również tytuł MBA Vienna University of Economics and Business.

Siedziba główna

Adres: Mokotowska 4/6,
00-641 Warszawa

E-mail: info@harvent.pl

Telefon: +48 502 004 004

Skontaktuj się z nami